- Artikelbeschrijving
-
Zwarte retro kast met webbing
De retro HKLiving Webbing kast maakt elke woonruimte gezelliger! Het rotan webbing komt extra mooi uit te midden van het zwarte Sunkai hout. Omdat je keuze hebt uit twee soorten indelingen – met planken of ook met een roede- kun je de handgemaakte kast voor allerlei spulletjes gebruiken! In de eetkamer voor serviesgoed, in de woonkamer voor spelletjes en boeken, of in de slaapkamer voor kleding.
Webbing serie: voor een gezellig interieur
In de HKLiving Webbing serie vind je retro meubels met een gezellige uitstraling. Deze zwarte kast heeft scharnierdeuren, maar je kunt ook kiezen voor een kast met schuifdeuren! Of zoek je nog een retro bankje met webbing voor naast je nieuwe kast?
- Waar te bekijken?
-
Dit artikel is momenteel niet te bezichtigen in de winkel, maar uit de serie Retro Webbing zijn wel onderstaande artikelen aanwezig in de woonwinkel. Op basis van deze artikelen kunt u een goed beeld krijgen van de afwerking en kwaliteit. Laat je inspireren in de woonwinkel van LUMZ!
Bekijk hier het adres en de openingstijden van onze woonwinkel.
- Bezorging en retour
Wij zullen uw order zo snel mogelijk bezorgen. De levertijd staat bij het product aangegeven. Zodra uw bestelling klaarstaat voor verzending nemen wij telefonisch contact met u op om een afspraak te maken voor levering. Bestellingen boven €50 worden gratis geleverd. We maken gebruik van betrouwbare transporteurs om uw aankopen snel en zorgvuldig te kunnen leveren. Voor uitgebreidere informatie kunt u op onze service pagina kijken.
- Betaalmogelijkheden
Bij ons kunt u veilig en eenvoudig betalen via verschillende betaalmethodes, zoals iDEAL, Creditcard, Mistercash of vooruitbetaling per bank. Het is ook mogelijk om bij de aflevering te betalen, zowel per pin als contant. Voor uitgebreidere informatie kunt u op onze service pagina kijken.